WKRÓTCE W DIALOGU:

Otwarte WARSZTATY AKTORSKO – REŻYSERSKIE

24-25.01 – godz. 17.00

prowadzone przez ANDRZEJA CHICHŁOWSKIEGO,aktora, reżysera i scenarzystę.
Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się (telefoniczne lub osobiste) w biurze Teatru „Dialog”, ul. Grodzka 3, tel. 94 342 52 96
 

Z ARCHIWUM 2007:
11 października


"SCENA TEATRALNA"
"Przyj dziewczyno przyj"
Wystąpiła: Violetta Komarówna
Scenariusz i reżyseria:
Stanisław Otto Miedziewski
Teatr Rondo ze Słupska

[relacja...]


TEATR „DIALOG” ZAPRASZA
NA WARSZTATY AKTORSKO-REŻYSERSKIE

Teatr Propozycji Dialog zaprasza na OTWARTE WARSZTATY AKTORSKO – REŻYSERSKIE prowadzone przez Andrzeja Chichłowskiego, aktora, reżysera i scenarzystę. Nasza propozycja adresowana jest do wszystkich – bez względu na wiek – osób pragnących rozwijać swój talent oraz poznać tajniki warsztatu aktorskiego i reżyserskiego. Warsztaty obędą się 24 i 25 stycznia 2019 roku, początek zajęć o godz. 17.00.

Uczestnicy warsztatów zapoznają się z tajnikami aktorskiego rzemiosła, między innymi z technikami interpretacji tekstu, budowania scenicznych postaci, kształcenia głosu i wymowy oraz umiejętności ciekawego konstruowania wypowiedzi. Będzie również okazja, by poznać zasady reżyserskiej analizy tekstu literackiego pod kątem scenicznych realizacji oraz sposoby budowania dramaturgicznego napięcia i kreowania koncepcji artystycznej dzieła scenicznego.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się (telefoniczne lub osobiste) w biurze Teatru „Dialog”, ul. Grodzka 3, tel. 94 342 52 96.

Spotkajmy się w „Dialogu”!

Andrzej Chichłowski
Stowarzyszenie Teatr Propozycji "Dialog" im. Henryki Rodkiewicz
75-002 Koszalin, ul. Grodzka 3, tel. (094) 342 52 96
koszalindialog@gmail.com

teatrdialog@interia.eu - festiwal monodramów
Copyright © 2003 | 2004 Stowarzyszenie Teatr Propozycji Dialog